Kategoriler

HAKKIMIZDA

BAHÇE LİVE AVM

Yerli tohum da denen atalık tohum isminden de anlaşılacağı gibi Anadolu'da onbinlerce yıldır birçok badire atlatarak günümüze kadar ulaşabilmiş en temiz ve sağlıklı tohum. Üzerinden oynanmamış, hiçbir kimyasal ilaç değmemiş besin değeri yüksek bu tohumlar sağlıklı ve lezzetli gıdaların teminatıdır.

Bizlerde firma olarak Ülkemizin çeşitli yerlerinden bu tohumları toplayarak ve üreterek nesilden nesile, geleneksel tohum projeleri ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Her yıl tohum stoklarımıza yeni tohumlar ekleyerek 300.000 m2 tohum ıslah arazilerimizde toplanan tohumlarımızı ekerek meyveden almış olduğumuz tohumları hiçbir işlem görmeden ilaçsız ve hormonsuz olarak sadece çimlendirme testleri yaparak Türkiye de bir ilk olan tohum garanti uygulaması ile müşterilerimize sunulan her tohum çimlenmeden meyveye kadar garanti kapsamı altındadır.

Ayrıca son yıllarda sebze tohumları hariç çiçek tohumlarından üretmiş olduğumuz özel türlerin fidelerini de

Değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktan gurur duyuyoruz.

Sizlerde tohumlarımızı ekerek meyvelerinden tohum alabilir ve her yıl bu tohumları ekerek tohumlarımızın neslini devam ettirebilir böylelikle gelecek nesillere bırakabilirsiniz.

Tohum paketlerimizin içerisinde yapılan testler neticesinde çimlendirme ve yetiştirme için bilgilendirme metni ve ayrıca bazı tohumlar için çimlendirmede yardımcı olmasını sağlayacak tüm araç ve gereçlerini paket içerisinde göndermekteyiz.

Dün olduğu gibi Bugünde ce gelecekte de hibrit ve sahte tohuma karşıyız.

FİRMA  OLARAK YERLİ TOHUMLARIMIZIN ÇOĞALTILMASINI VE ÜRETİLMESİNİ DESTEKLİYORUZ

BİZLER İÇİN YERLİ VE GELENEKSEL TOHUMLAR BİZLERE TABİATIN BİRER ARMAĞANIDIR BİRER KÜLTÜREL MİRASIDIR HEP BERABER EL ELE MİRASIMIZA SAHİP ÇIKMALIYIZ.

TOHUM; TOHUM FİRMALARININ TEK ELİ ALTINA GİRMEYECEK KADAR DEĞERLİDİR.