0

SİNEK KAPAN ET OBUR BİTKİ TOHUMU

Hızlı Gönderi
Kapıda Ödeme
Taksitli Alışveriş

PİYASADAKİ DİĞER TOHUMLAR İLE KARŞILAŞTIRMAYINIZ ÜRÜNÜMÜZ GARANTİLİ VE ÇİMLENME TESTİ YAPILMIŞTIR

PAKETTEKİ TOHUM ADETİ 10 ADETTİR.

ÖZELLİKLERİ

Şimdiye dek üretilmiş olan 20 nin üzerinde çok özel kolleksiyon türü venüs sinek kapan bitkilerinden alınmış tohumların karşımıdır. Karışım içerisindeki bu özel türlerin bir çoğu dev kapanlı türlerdir. Farklı renklerde, farklı kapan ve diş yapılarında olan bu bitkiler etobur bitki severleri çok mutlu edecekler.

Karışım içerisindeki çok özel bazı türler:

Dionaea Switzerland Giant, Dionaea DarkRed, Dionaea Type All Green, Dionaea Red Burgundi, Dionaea G14 Dirk Ventham Giant, Dionaea G16 Slacks Giant, Dionaea Dingley Giant, Dionaea Big Mouth, Dionaea Akai Ryu, Dionaea B52, Dionaea mega traps, Dionaea Z11, Dionaea  SL14, Dionaea South West Giant, Dionaea typical traps, Dionaea Large Traps

Venus Fly Trap - Dionaea Muscipula - Venüs Sinek Kapanı Hakkında: Etobur bitkilerin belki de en tanınmışıdır. Bir doğa harikası olan olan bitki istiridye şeklindeki ağzını hızla kapatarak salgıladığı kokulara ve renkli ıslak görünümüne aldanan böceği yakalayıp hapseder. Saniyenin 30 da birinde bir hızla kapanan ağız, böceği sindirdikten sonra tekrar açılarak 60° lik bir açıyla yeni avını bekler.

Mevsime ve yakaladığı avın büyüklüğüne göre sindirmesi 3-5 gün sürebilir. Böceği yakalayan kapanların sınırlı sayıda yanlış alarm hakları vardır. Kısacası elinizle gösteri amaçlı sık sık kapanlarla oynamanız onları kullanılmaz hale getirecek kısa süre sonra bitki gerekli besinleri alamadığı için ölecektir. Malesef marketlerde satılan Venüs sinek kapanlarının bir çoğu gidecekleri evde ölmeyi beklemektedirler, çünkü yetersiz bilgi ve meraklı insanların elleri, bu nadide bitkinin kapanlarını, bir gün içinde defalarca yanlış alarm vererek kullanılmaz hale getirmektedir. Yanlış alarmla kapanan kapan, günlerce kapalı kalacak ve ihtiyacı olan besinleri almak için böcek yakalayamayacaktır. 10 yanlış alarm tek kapanı kullanılmaz hale getirir.

Venus sinek kapan, çok yıllık bir bitkidir. Mayıs haziran ayları arası çiçek açar, beyaz beş taç yapraklı çiçekler, kapanların bulunduğu yeşil gövdeden 12-13 cm yüksekliğe erişir. Çiçeği geçip kuruyana kadar korumanın ödülü ise 6-8 haftanın sonunda içi onlarca tohum dolu olan tohum keselerini size sunacak olmasıdır.

SATIŞDA OLAN TÜM TOHUMARIMIZIN ÇİMLENME TESTİ 
YAPILDIKTAN SONRA PAKETLENMİŞTİR.
TESLİMAT

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun
Henüz yorum yapılmadı.
TEK TIKLA GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Sitemiz üzerinden güvenli alışverişin tadını çıkarın.
HIZLI TESLİMAT
Siparişleriniz en kısa sürede elinize ulaşır.
SORUNSUZ İADE
Aldığınız ürünleri kolay iade edin.
MOBİL UYGULAMA
Mobil uygulamamız üzerinden siparişlerinizi takip edin.